Toote andmed

Uuendusliku keraamilise kattekihiga Easy2Clean-küpsetusplaati saab kasutada ilma küpsetuspaberita ja selle külge ei jää kinni rasv ega toidujäägid. Lihtsaks puhastamiseks läheb vaja vaid kuuma vett, niisket lappi ja nõudepesuvahendit.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Küpsetusplaat Easy2Clean. Vabadus küpsetada endale sobival viisil

Küpsetusplaadil Easy2Clean on uuenduslik keraamiline pinnakate, mis annab teile vabaduse asetada toit otse küpsetusplaadi pinnale ning loobuda küpsetuspaberi või õli kasutamisest. Lisaks ei jää selle külge mustus kinni ja külgekõrbenud toidujäägid on nüüd minevik.

Uuenduslik küpsetusplaat Easy2Clean. Lihtne küpsetada. Lihtne pesta

Leotamine, küürimine ja tugevatoimeliste kemikaalide kasutamine pole vajalik, sest küpsetusplaati Easy2Clean on pärast kasutamist tänu ILAG® XERADUR 2 pinnakattele lihtne pesta. Vaja läheb ainult märga lappi, sooja vett ja veidi nõudepesuvahendit ning kõik saabki säravpuhtaks.

Küpsetusplaat Easy2Clean on ohutu nii teile kui ka keskkonnale

Vastupidav küpsetusplaat Easy2Clean on keraamilise pinnaga, milles pole kasutatud PTFE ja PFOA sünteetilisi ühendeid ning seega pole vaja karta, et sellest vabaneks kõrgel temperatuuril mürgist suitsu. Aitab küpsetada kindlalt ja ohutult.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal