Toote andmed

Uuendusliku keraamilise kattekihiga Easy2Clean-küpsetusplaati saab kasutada ilma küpsetuspaberita ja selle külge ei jää kinni rasv ega toidujäägid. Lihtsaks puhastamiseks läheb vaja vaid kuuma vett, niisket lappi ja nõudepesuvahendit.

Eelised

Küpsetusplaat Easy2Clean. Vabadus küpsetada endale sobival viisil

Küpsetusplaadil Easy2Clean on uuenduslik keraamiline pinnakate, mis annab teile vabaduse asetada toit otse küpsetusplaadi pinnale ning loobuda küpsetuspaberi või õli kasutamisest. Lisaks ei jää selle külge mustus kinni ja külgekõrbenud toidujäägid on nüüd minevik.

Uuenduslik küpsetusplaat Easy2Clean. Lihtne küpsetada. Lihtne pesta

Leotamine, küürimine ja tugevatoimeliste kemikaalide kasutamine pole vajalik, sest küpsetusplaati Easy2Clean on pärast kasutamist tänu ILAG® XERADUR 2 pinnakattele lihtne pesta. Vaja läheb ainult märga lappi, sooja vett ja veidi nõudepesuvahendit ning kõik saabki säravpuhtaks.

AEG - Oven tray - A9OOAF11

Küpsetusplaat Easy2Clean on ohutu nii teile kui ka keskkonnale

Vastupidav küpsetusplaat Easy2Clean on keraamilise pinnaga, milles pole kasutatud PTFE ja PFOA sünteetilisi ühendeid ning seega pole vaja karta, et sellest vabaneks kõrgel temperatuuril mürgist suitsu. Aitab küpsetada kindlalt ja ohutult.

Tarvikud

Tugi

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga
man folding towels