Toote andmed

Muude köögiseadmetega integreeritud 7000 ProSteam® sisseehitatud pesumasin suudab riideid auruga värskendada, kui need ei vaja täielikku pesemist. Aur kasutab 96% vähem vett* (ainult 2 liitrit tsükli kohta), võtab aega 25 minutit ja on riiete suhtes õrnem.
* Ettevõttesisene katse 1 kg pesukogusega, auruprogramm võrreldes õrna pesu programmiga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja värskendab riideid

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade rõivaste kortse, vaid 25 minutiga. Kui sooviksite riietele anda täiendava värskuse tõuke, lisage lihtsalt meie aromaatset aurulõhna. Sellega saavutate just selle värskelt pestud riiete tunde.

*Välised testid näitavad sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist kasutades SteamRefresh'i tsüklit

ProSense® pakub riietele tõhusat hooldust, optimeerides täpselt koorma suuruse järgi*

ProSense® kaalub automaatselt igat pesukoormat, et pakkuda teile kohandatud tsüklit. Seejärel reguleerivad andurid täpselt pesuaegu, pakkudes igale rõivale optimaalset hoolt. See võib vähendada teie aja-, vee- ja energiakasutust kuni 30%.

*ProSense'iga optimeeritud 30-kraadise puuvillase tsükli aja, vee ja energiatarbimise sisetestid 1kg koormusega VS maksimaalse koormusega

Meie madala müratasemega pesumasin vähendab igapäevaste tegevuste häirimist

Loodud töötama vaikselt, et saaksite pesu pesta rahulikus vaikuses. Ei sega kööki paigaldatuna toiduvalmistamist, vestlust ega söögiaega. Nii et naudite oma igapäevatoiminguid, ka riideid pestes.

ROHKEM PAINDLIKKUST TIMESAVE PLUSiga – TÕHUS PESEMINE KIIREIMA AJA JOOKSUL

Valige lihtsalt TimeSave funktsioon, et lühendada tsükli kestust kuni kahe astme võrra, mis tagab võimalikult kiire ja tõhusa pesupesemise.

HÜGIEENIPROGRAMM VÄHENDAB BAKTERITE JA VIIRUSTE ARVU

Hügieeniprogramm on kõrge efektiivsusega pesutsükkel, mis eemaldab riietusesemetelt bakterid ja viirused. Kui hoiate oma pesutemperatuuri üle 60 °C, saate vähendada ka allergeene.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels