Toote andmed

Kui kombineerida AirFry ahi ja selle perforeeritud traatrest, siis saavutate praetud toidu maitse ja tekstuuri ilma õlita. Kuum õhk läbib resti, kuumutades toiduaineid igast küljest. Tervislikuks ja krõbedaks viimistluseks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Krõbedam ja tervislikum toit AirFryga

Nautige krõbedaid friikartuleid või maitsvaid köögivilju väiksema õlikogusega, kasutades pliidil spetsiaalset AirFry seadistust ja küpsetusplaati. Traatrest võimaldab kuumal õhul ahjus pidevalt ringi liikuda, et küpsetada teie toit krõbedaks ja maitsvaks. Krõbe täiuslikkus, iga kord.

Toiduvalmistamine mitmel tasandil. Valmistage korraga rohkem

Mitmetasandilisel toiduvalmistamisel tagab täiendav ringküttekeha nii, et teie toidud on täiuslikult küpsed isegi siis, kui need paigutatakse samaaegselt kahele küpsetusplaadile.

LED-taimer tagab täpse kontrolli toiduvalmistamise üle

Sel pliidil on LED-taimer, mis aitab teil omada kindlat kontrolli toiduvalmistamise üle. Taimer teavitab kui toiduvalmistusaeg hakkab läbi saama ja on vaja otsustada kas jätkata või reguleerida kuumust või lõpetada küpsetamine, sest toit on valmis serveerimiseks.

Libistage ja kinnitage. Teleskoopsiinidega

Pikendatavad teleskoopsiinid tagavad parema ligipääsu ahjus olevatele roogadele. Siinid lasevad riiulitel täielikult välja libiseda ja paigale jääda, nii et käed jäävad vabaks praadimise, maitsestamise või vürtsitamise tarbeks.

Klaaskeraamiline pliidiplaat. Kiire ja tõhus

Soojustkiirgava pliidi hõlpsalt puhastatavad keraamilised keeduväljad kuumenevad kiiresti ja täpselt ning teevad toiduvalmistamise muretuks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels