Toote andmed

Kuivatage enesekindlalt. 9000 AbsoluteCare Plus trummelkuivatid pakuvad ülimat täpsust ja hoolitsust tänu 3DScan tehnoloogiale ja Absolute Care'ile. See loeb esemete sees olevat niiskustaset, tagades isegi kihiliste rõivaste ühtlase kuivatamise. Hoolitsedes selle eest, et riided ja sulejoped püsiksid kohevad ja soojad.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

3DScan Tehnoloogia. Tekid ja sulejoped hoitud nagu uued. Jõudlus 100% taastatud*

3DScan tehnoloogia tagab suurima kuivatamise täpsuse ja hoolduse. See skännib sügavalt, et lugeda esemete sees olevat niiskustaset. Tundke end kindlalt teades, et kõik oma esemedd, isegi sulejoped ja suletekid kuivavad ühtlaselt ning jäävad kohevaks ja soojaks.

*3DScan tehnoloogiaga kuivatatud esemete välise soojustakistuse testi alusel, mis on läbi viidud vastavalt ISO 11092.

Vähem kortse ja lihtne triikimine ProSteamiga

ProSteam aitab neutraliseerida lõhnu ja vähendab riiete kortse*. Vähem kortse teie rõivastel aitab vähendada pingutust, mida peate triikimisele pühendama, mis omakorda koormab teie rõivaid vähem. ProSteam aitab riietel kauem vastu pidada.

*vastavalt sisemisele testimeetodile, test näitab kuni 40% kortsude vähenemist 100% puuvillasel riietel pärast ProSteami tsüklit.

*võrreldav tasapinnalise kuivatamisega

AbsoluteCare® kasutab teie riideesemete, isegi õrnade riideesemete kuivatamiseks soojuspumba tehnoloogiat koos trumli liigutuste ja temperatuuride täpse reguleerimisega. Tagab, et vill ei tõmbuks kokku ja siid ei kaota kuju. See taastab välisriiete veekaitse ja sellel on Woolmark Blue sertifikaat.

AbsoluteCare kasutab soojuspumba tehnoloogiat. Samuti juhib see täpselt kuivatustrumli liikumist ja temperatuuri, tagades, et vill ei tõmbuks kokku ja siid ei kaotaks oma kuju. AbsoluteCare taastab välisrõivaste veekaitse ja on Woolmark Blue sertifikaadiga.

Seadmega suhtlemise järgmine tase AEGConnected'iga

Kasutage My AEG Care rakendust seadete isikupärastamiseks ning nutikate näpunäidete ja soovituste saamiseks. Kohandage pesutsükleid ja saatke oma seadmele juhiseid, et kohandada see teie vajaduste ja harjumustega. Nutikas ja lihtne hooldus teie nutitelefoni kaudu.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels