Toote andmed

8000 AbsoluteCare trummelkuivati kasutab soojuspumba tehnoloogiat. Samuti juhib see täpselt kuivatustrumli liikumist ja temperatuuri, tagades, et vill ei tõmbuks kokku ja siid ei kaotaks oma kuju. AbsoluteCare taastab välisrõivaste veekaitse ja on Woolmark Blue sertifikaadiga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

*võrreldav tasapinnalise kuivatamisega

AbsoluteCare® kasutab teie riideesemete, isegi õrnade riideesemete kuivatamiseks soojuspumba tehnoloogiat koos trumli liigutuste ja temperatuuride täpse reguleerimisega. Tagab, et vill ei tõmbuks kokku ja siid ei kaota kuju. See taastab välisriiete veekaitse ja sellel on Woolmark Blue sertifikaat.

AbsoluteCare kasutab soojuspumba tehnoloogiat. Samuti juhib see täpselt kuivatustrumli liikumist ja temperatuuri, tagades, et vill ei tõmbuks kokku ja siid ei kaotaks oma kuju. AbsoluteCare taastab välisrõivaste veekaitse ja on Woolmark Blue sertifikaadiga.

Seadmega suhtlemise järgmine tase AEGConnected'iga

Kasutage My AEG Care rakendust seadete isikupärastamiseks ning nutikate näpunäidete ja soovituste saamiseks. Kohandage pesutsükleid ja saatke oma seadmele juhiseid, et kohandada see teie vajaduste ja harjumustega. Nutikas ja lihtne hooldus teie nutitelefoni kaudu.

MixDry. Ei mingit sorteerimist. Ei mingit pingutust. Kuivad puuvillased riided koos sünteetilistega

MixDry kuivatab vaevata ja põhjalikult nii sünteetilised kui ka puuvillased rõivad ühtlased ilma üle- või alakuivatamiseta. Sorteerimist pole vaja. Soojuspumba tehnoloogia tagab, et esemed saavad täpselt vajaliku soojushulga, hoides energiatarbimise madalal.

*testitud puuvillase ja sünteetiliste riiete seguga kuni 5kg.

PreciseDry. Säästab aega ja energiat. Kaitseb teie riideid.

PreciseDry täiustatud niiskusandurid aitavad säästa aega ja energiat. Andurid reguleerivad proportionaalselt aega ja energiakasutust pesukoormuse suuruse alusel. Pakkudes igale koormale õiget hooldust, et riided näeksid ja tunneksid kauem paremad.

Hügieenitsükkel eemaldab kuivatamise ajal enam kui 99.9% bakteritest ja viirustest

Swissatesti sertifikaadiga hügieenitsükkel töötab üle 60°C, kuivatades ja samal ajal esemeid desinfitseerides, eemaldades 99,9% bakteritest ja viirustest*. Nüüd saate tekke, patju ja riideid julgelt kuivatada.

*Testitud Candida albicansi, MS2 Bakteriofaagi ja Escherichia coli suhtes välistestis, mille viis läbi Swissatest Testmaterialien AG 2021. aastal (Testi aruanne nr. 20212038)

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels