Toote andmed

Induktsioonpliidiplaat 6000 Bridge saab hõlpsasti hakkama, kui valmistate toitu suuremate pannidega. Bridge-funktsioon ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib mistahes suurele või pikale pannile. Ühendatud alal on samad temperatuuri- ja ajaseaded.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE64450XB

DoubleBridge. Lisab pliidiplaadile võimalusi

DoubleBridge-funktsiooniga saate pliidiplaadi kahel alal ühendada kaks toiduvalmistamistsooni. Mahutab ideaalselt eri suuruses toiduvalmistamisnõusid ning ühtlustab temperatuuri ja ajaseadistuse, et toiduvalmistamine kulgeks võimalikult paindlikult.

Vähem toiminguid ja rohkem juhtimisvõimalusi puutetundlike juhtnuppude abil

Direct Touch Controls-kasutajaliides kasutab intuitiivseid numbreid 1–14 nii, et saate kohe õige temperatuuri seadistada, ilma et peaksite vajutama pluss- ja miinusnuppudele.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega

Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE64450XB

Pliidiplaadi taimer. Täpsuse saavutamiseks

Pliidiplaadi integreeritud taimerit saab seadistada kuni üheks tunniks ning kui aeg saab täis, lülitab taimer pliidiplaadi välja. Täpsed tulemused kerge vaevaga.

AEG - Induktsioonpliidiplaat - IKE64450XB

Lapselukuga on see teie lastele täiesti ohutu

Laste turvalukk kindlustab, et pliidiplaadi seadeid ei saa juhuslikult muuta, nii saate kasutada plaati ohutult ka siis, kui teie ümber on lapsi.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels