Kas taimepõhised valgud on toidumaailma üle võtmas? Kui vaadata sotsiaalmeedias ja otsingutes toimuvat, siis nii see on. Üha rohkem inimesi otsib tervislikke liha aseaineid maitses ja tekstuuris järeleandmisi tegemata.

Kaasaegsed liha aseaine tootjad ei soovi mitte ainult luua alternatiive lihale vaid hoopis seda asendada. Kui otsite naturaalsemat lähenemist, siis on olemas uued põnevad moodused, kuidas saada valke taimedest. Leivapuu näiteks: pärit viigipuu perekonnast, on see hea aseaine inimestele, kellele meeldib rebitud sealiha. 

SteamPro ahi

Iga toidukord peaks olema elamus. Sellele mõeldes oleme loonud SteamPro ahju. Sel on kolm küpsetusrežiimi -  kuumutus, aur ja kombinatsioon neist kahest. Kombineeritud režiimis kalkuleerib ahi automaatselt õige kuumuse ja auru vahekorra. Mis tähendab, et toit on alati kuldne ja krõbe, samas seest mahlane.

Kas röstite või grillite liha, küpsetate leiba, valmistate hõrke desserte või kasutate SousVide-funktsiooni, mida pakume ka restoraniköökidele üle maailma - võite olla kindel, et teie kokakunst jõuab uuele tasemele.

Bao kuklid

Koostisained

1½ tl suhkrut

1 tl pärmi
50 ml piima
1 sl rapsiõli
1 sl äädikat
200 ml vett
525g of jahu
1 sl küpsetuspulbrit
2 sl rapsiõli pintseldamiseks 

Valmistamine

- Sega pärm suhkru, piima, õli ja äädikaga. Lisa vesi ja jahu, sega.
- Lase tainal kerkida umbes 2 tundi. 
- Sõtku tainast jahusel pinnal.
- Puista peale küpsetuspulber.
- Sõtku veel.
- Vormi tainast rull ja jaga see 18 tükiks, igast osast tee väike pall.
- Rulli pallid umbes 5 mm paksuseks. Pintselda neid õliga.
- Lõika leht küpsetuspaberit 18 võrdseks tükiks. Aseta tainaosad pooleks voldituna paberitükkidele nii, et need näevad välja nagu taco kestad. 
- Aseta kuklid küpsetuspaberiga kaetud aurutuspannile ning kata rätikuga. Lase tunnikese kerkida.
- Pane pann SteamPro-ahju 8 minutiks täisaururežiimile.

MaxiSense Pure pliidiplaat

Kujutlege läikivat eebenmusta klaasi sulandumas teie köögi tööpinda. Selle keedutsoonid ja puutenupud on nähtamatud, kuni teie näpud selle puudutusega nähtavaks teevad. AEG MaxiSense Pure-pliidiplaat kombineerib läikiva disaini ja tundlikud unktsioonid, muutes teie köögi ja toidu valmistamise tõeliseks naudinguks.