Kuidas villaseid esemeid pesta

Viimati värskendatud 14.05.2020 8:44

Aastaid kestvad villased esemed on suurepärane investeering, kui nende eest korralikult hoolitseda. Ükskõik, kas luksusmantel või igapäevane kampsun, aitab selle nõuande järgimine seda säilitada.


1. Villaste esemete pesemine pesumasinas

Kui teie pesumasinal pole villatsüklit, soovitame kasutada külmapesu tsüklit villa jaoks, millele on lubatud ainult käsitsi pesemine. Peske villaseid esemeid alati tagurpidi keeratult.


2. Valige targalt villapesuvahend

Vältige tugevatoimeliste pesuainete, ensüüme sisaldavate „Bio” pesuainete või pleegitusainete kasutamist. Kasutada tuleks spetsiaalset villapesuvahendit.


3. Kuidas villaseid rõivaid õigesti säilitada

Hoidke kampsuneid tasaselt ja volditult, et neid venimise eest kaitsta. Kui peate riideid riputama, kasutage selleks spetsiaalseid kudumite riidepuid, et neile maksimaalset tuge pakkuda.


Kuivatage oma villaseid esemeid

Nüüd saate oma villaseid esemeid kuivatis kuivatada, et säilitada nende ideaalset seisukorda. AbsoluteCare kuivatitel on ainulaadne villatsükkel. Trumli spetsiaalne kiirus hoiab teie villased esemed ühtlaselt trumli vastas. See annab samahead tulemused kui tasapinnaline kuivatamine. Nii on tagatud, et teie pesu ei tõmbu pesus kokku ega lähe keerdu.