Kuidas treeninguriideid pesta

Viimati värskendatud 14.05.2020 9:09

Soovitame teil kasutada spordiriiete programmi, kuna see on spordirõivaste jaoks hästi häälestatud, nii et see peseb neid tõhusamalt. Valige hoolikalt pesuaine, mis on spetsiaalselt välja töötatud tugevate plekkide töötlemiseks ja lõhnade eemaldamiseks.


1. Higiplekkide eemaldamine

Puuvillased särgid imavad palju rohkem niiskust, nii et nad vajavad pisut erilist armastust ja hoolitsust. Pöörake särgid tagurpidi ja valage kaenlaalustele vedelat pesuainet. Laske sellel mõjuda umbes 30 minutit, seejärel peske märgistusel lubatud kõrgeimal temperatuuril.


2. Spordiriiete programm

Kasutage spordiriiete programmi nii pesumasinas kui ka trummelkuivatis *. Kui teil pole spordiriiete programmi, on Sünteetiline tsükkel väga sarnane. Lisage kindlasti veel üks loputus, kui rõivad on tugevalt määrdunud. Kuivatamisel eraldage puuvill sünteetilisest materjalist, kuna see imab niiskust erinevalt.

* Ainult valitud toodetel


3. Kuidas hoida oma spordikotti värskena

Hoidke treeningute vahel oma spordikott värske. Kui jätate kotti paar kuivatilehte, hoiab see koti trennide vahel lõhnava ja värskena. Ärge jätke treeninguriideid kunagi kotti seisma, võtke need võimalikult kiiresti välja, isegi kui kavatsete neid pesta hiljem.


Puhastage ja hooldage oma pesu

Meie ÖKOMix süsteem hooldab teie spordirõivaid puhastamise ajal. Erinevalt teistest masinatest, mis segavad pesuvahendit ja pehmendajat trumlis,  segab meie eksklusiivne süsteem neid enne, kui vesi isegi riietega kokku puutub, et saada pehmem ja hooldavam puhastus.