Kuidas pesta teksaesemeid

Viimati värskendatud 25.06.2020 17:17

Suurepärased teksapüksid on rohkem kui garderoobi oluline osa, see on investeering. Kui hoolitsete nende eest õigesti, muutuvad teie teksad vanusega paremaks.


1. Kuidas pesta teksaesemeid pleegitamata

Eraldage oma teksad kindlasti valgetest või muudest heledavärvilistest riietest, sest need võivad värvi anda. Kui võimalik, kasutage pesumasina teksaprogrammi, mis sobib ideaalselt igat tüüpi teksade jaoks.


2. Uute teksade pesemine - kontrollige hooldusetiketti

Mõned tootjad soovitavad teil esimest pesemist käsitsi teha: keerake teksad pahupidi, valage väike kogus vedelat pesuvahendit vette ja laske neil vähemalt 45 minutit liguneda, aeg-ajalt loksutades. Seejärel loputage hoolikalt külma veega ja riputage teksad kuivama.


3. Värviliste tekstiilide pesuvahend

Turgutage oma teksaesemeid kindlasti õige pesuvahendiga. Leiate palju pesuaineid, mis on spetsiaalselt loodud värviliste rõivaste jaoks. Vedelad pesuained või pesukapslid mõistavad teksaseid kõige paremini, kuna need on värviga palju õrnemad.


Peske ja hoolitsege teksaesemete eest

Meie ÖKOmix-süsteem segab erinevalt teistest masinatest, pesu- ja loputusaine veega enne, kui vesi isegi riietega kokku puutub, et saada pehmem ja hoolivam puhastus.