Kuidas pesta riideid säilitades värvid

Viimati värskendatud 14.05.2020 9:35

Värvilised riided võivad tuhmuda ja kaotada oma elujõu kiiremini kui tumedad või valged riided. Kuid kui pesete riideid ettevaatlikult ja, hoiate oma värvilisi lemmikuid kauem erksana.


1. Kas saate värvilist ja valget pesu koos pesta?

Soovitame teil rõivad sorteerida värvi järgi - erksaid riideid, näiteks lillasid, punaseid ja oranze, saab pesta koos, samuti erksaid siniseid ja rohelisi. Valget pesu pesta eraldi - ja kui leiate mõne eseme, mis seisab värvirattal üksi, siis peske seda käsitsi.


2. Hoolitse plekkide eest

Mõned plekid vajavad pisut täiendavat hoolt ja tähelepanu: kontrollige rõivast eelnevalt ja kandke plekipinnale väike kogus vedelat pesuainet, seejärel loksutage seda õrnalt vees. Vältige väga kuumi programme, kuna need võivad plekid püsivalt pesule kinnitada.


3. Kui kahtled - pese riideid tagurpidi

Keerake rõivad alati tagurpidi, et minimeerida kiudude hõõrdumist ja veenduge, et jätte pesu ja trumli ülaosa vahele vähemalt käe laiuse ruumi. Valige madal temperatuur ning õrn või keskmine pesutsükkel (maksimaalselt 30 kraadi).


Kuidas pesta riideid ilma värvide tuhmumiseta

Meie SoftWater süsteem puhastab vett, nii et pesuained töötavad parimal juhul isegi madalatel temperatuuridel. Õrn, kuid põhjalik pesu hoiab teie rõivaste värvid sama erksad kui päeval, mil need ostsite. See kõik on seotud veega. Ainulaadne filtreerimissüsteem eemaldab kahjulikud mineraalid ja lisandid õrnaks, kuid põhjalikuks puhastamiseks.