Pesumasin-kuivati ekraanil kuvatakse veakood E20 või C2, seade teeb 2 piiksu / 2 vilkumist

Viimati värskendatud 17.04.2023 6:08

Probleem:

  • Pesumasin-kuivati ekraanil kuvatakse veakood E20 või C2, seade teeb 2 piiksu või 2 vilkumist. See viitab pumpamise probleemidele. 

Kasutuskoht:

  • Eraldiseisev Pesumasin-kuivati
  • Integreeritud Pesumasin-kuivati

Resolutsioon:

1. Veenduge, et väljalaskevoolik on õiges asendis

 Väljalaskevoolik ei tohiks ulatuda äravoolutorusse rohkem kui 10 cm. Lugege paigaldusjuhiseid kasutusjuhendist või seadmega kaasnenud paigaldusvoldikust.

 2. Veenduge, et äravoolukõrgus on õige

 Äravool peab olema maksimaalselt 100 cm ja minimaalselt 60 cm kõrgusel masina aluspõhjast või kasutusjuhendis näidatud vahemikus. Lugege paigaldusjuhiseid kasutusjuhendist või seadmega kaasnenud paigaldusvoldikust.

 3. Puhastage pump ja filter

Puhastage pump ja ebemefilter, kaasa arvatud pumbalaba (kui pumbalaba on nähtav, pöörake seda pliiatsiga ja taaspaigaldage filter). Seejärel keerake lahti kuum vesi, mitte lisades pesuainet äravoolusüsteemi puhastamiseks. Protseduuri üksikasjaliku kirjelduse leiate seadmega kaasnenud kasutusjuhendist. 

 4. Kontrollige, kas äravool on ummistunud   

 Kontrollige, kas äravooluvoolikud tagavad rahuldava äravoolu. Proovige pesta äravooluvoolikut kausis või kraanikausis.  

 5. Kontrollige, kas äravooluvoolik on väänete ja kõverusteta

 Äravooluvooliku väänded või kõverused võivad takistada vee voolamist läbi vooliku. Võite seda masina taga kontrollida.  

6. Kasutage vähem pesuainet  

Kui kasutatakse palju pesuainet või kui tekib palju vahtu, siis on võimalik, et vaht blokeerib tasakaalustussüsteemi. Saate selle korda teha, lülitades masina välja ja raputades trumlit mitu korda edasi- ja tagasisuunas. Puhastage tühjenduspump/filter ja seejärel peske äravoolusüsteemi kuuma veega, kasutamata pesuainet.  

7. Lülitage Pesumasin-kuivati toide välja

Võimalik, et probleem laheneb, kui pesumasina toide 1-2 tunniks välja lülitada ja seejärel pesutsükkel uuesti käivitada. Kui pump on blokeeritud, lülitab bimetallist kaitse selle välja. Kui pump on jahtunud, peaks see töötama normaalselt.  

8. Pöörduge volitatud teeninduskeskusse  Kui eeltoodud soovitustest ei ole probleemi lahendamisel kasu, soovitame pöörduda hooldustehniku poole. 

 Märkus: Sõltuvalt probleemist on võimalik, et te peate hooldusväljakutse eest tasuma ja seda isegi garantiiperioodil.  

Märkige tekkinud veakood üles ja viidake sellele, kui hooldustehnikult abi küsite. See ei lahenda teie probleemi, kuid aitab meie tehnikul probleemi põhjust kindlaks teha.    

Hoiatus: Soovitatav on kuni probleemi lahendamiseni toodet mitte kasutada. Lahutage toode vooluvõrgust ja ärge ühendage seda vooluvõrku enne, kui olete veendunud, et see on turvaline.

 

Broneerige parandus
Broneerige parandus

Garantii on läbi? Pole probleem. Pakume hooldustehniku külastust, et parandada teie kodumasin. Varuosad ja töökulu on kaetud ilma ootamatute lisakuludeta.