Toote andmed

6000 ProSense® pesumasin kohandab automaatselt aja-, vee- ja energiakulu vastavalt pesukogusele isegi siis, kui see on ainult üks särk või kogu iganädalane pesu. Tagab, et teie riideid pestakse täpselt nii kaua, kui on vaja värvide ja tekstuuride pikemaks säilitamiseks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

PROSENSE® OPTIMEERIB KOGUSEID JA VÄHENDAB KUNI 30% AJA, VEE JA ENERGIA KASUTAMIST*

ProSense-tehnoloogia kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, tagades iga kord kohandatud tsükli. See võib vähendada teie aja-, vee- ja energiakasutust kuni 30%*. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades kõikide pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati värske ja meeldiva välimusega.

*ProSense'iga optimeeritud 30°C puuvillase tsükli aja, vee ja energiatarbimise ettevõttesisene katse 1 kg pesukoguse vs maksimaalse pesukogusega.

ROHKEM PAINDLIKKUST TIMESAVE PLUSiga – TÕHUS PESEMINE KIIREIMA AJA JOOKSUL

Valige lihtsalt TimeSave funktsioon, et lühendada tsükli kestust kuni kaks korda, mis tagab võimalikult kiire ja tõhusa pesupesemise.

HÜGIEENIPROGRAMM EEMALDAB ÜLE 99,99% BAKTERITEST JA VIIRUSTEST*

Swissatesti poolt sertifitseeritud hügieeniprogramm on kõrge efektiivsusega pesutsükkel, mis eemaldab riietelt enam kui 99,99% bakteritest ja viirustest*. Kui hoiate oma pesutemperatuuri üle 60 °C, saate vähendada ka allergeene.

* Testitud Staphylococcus aureus'e, Enterococcus faecium'i, Candida albicansi, Pseudomonas aeruginosa ja MS2 Bacteriophage'i suhtes Swissatest Testmaterialien AG poolt 2021. aastal tehtud välistestis (testiaruanne nr 202120117)

MixLoad 69 min kohandab pesutsükleid ja säästab teie aega

MixLoad 69 min programm reguleerib igapäevase segu pesukoorma puhastamisel energiat pesukoorma alusel. See peseb riided 30°C juures ja kõigest 69 minutiga. Saavutage optimaalne ja silmapaistvaim puhastustulemus kasutades MixLoad 69 min programmi.

INVERTERMOOTOR – VASTUPIDAV JA ENERGIASÄÄSTLIK

Tänu invertermootorile võib pesumasin teid truult teenida pikki aastaid. Väike energiatarbimine ja eriti pikk kasutusiga kauakestvaks energiatõhusaks pesemiseks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels