Toote andmed

8000 PowerCare pesumasin sobib sujuvalt teiste seadmetega, teeb vähem müra ja kasutab ainulaadset tehnoloogiat pesuaine kiireks eelsegamiseks. Seejärel pihustatakse pesuaine ühtlaselt teie riietele, et pesu oleks märkimisväärselt puhas isegi 30 kraadi juures vähem kui 1 tunniga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

ÖkoPower 59 min. Täielik plekieemaldus. Isegi madalatel temperatuuridel*

ÖkoPower 59 min tagab täieliku plekieemalduse alla 1 tunni 30 kraadi juures. Meie eelsegamistehnoloogia tagab pesuaine jõudmise iga kiuni – nii et lühike tsükkel oleks sama tõhus kui pikk tsükkel ja plekid eemaldatakse täielikult.

*Väline test kus ÖkoPower 59 min 30 kraadi programm 4 kg koormusega näitab 100% plekieemaldust. Testiti 50 enamlevinud majapidamisplekki.

Kergesti ühendatav rakendus. Kontrollige ja lõpetage pesu kasutades My AEG Care rakendust

Kohandage kaugjuhtimisega oma seadmete programme, hankige oma rõivaste jaoks tsüklisoovitusi ja saage teateid, kui teie pesu on valmis. Kohandatud pesuhooldus teie käeulatuses.

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja värskendab riideid

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade rõivaste kortse, vaid 25 minutiga. Kui sooviksite riietele anda täiendava värskuse tõuke, lisage lihtsalt meie aromaatset aurulõhna. Sellega saavutate just selle värskelt pestud riiete tunde.

*Välised testid näitavad sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist kasutades SteamRefresh'i tsüklit

ProSense® pakub riietele tõhusat hooldust, optimeerides täpselt koorma suuruse järgi*

ProSense® kaalub automaatselt igat pesukoormat, et pakkuda teile kohandatud tsüklit. Seejärel reguleerivad andurid täpselt pesuaegu, pakkudes igale rõivale optimaalset hoolt. See võib vähendada teie aja-, vee- ja energiakasutust kuni 30%.

*ProSense'iga optimeeritud 30-kraadise puuvillase tsükli aja, vee ja energiatarbimise sisetestid 1kg koormusega VS maksimaalse koormusega

Meie madala müratasemega pesumasin vähendab igapäevaste tegevuste häirimist

Loodud töötama vaikselt, et saaksite pesu pesta rahulikus vaikuses. Ei sega kööki paigaldatuna toiduvalmistamist, vestlust ega söögiaega. Nii et naudite oma igapäevatoiminguid, ka riideid pestes.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels