Toote andmed

Pesumasin-kuivati 9000 AbsoluteCare® ​​kuivatab kangaid poole madalamal temperatuuril* tänu ainulaadsele soojuspumbatehnoloogiale. Kohandatud trumliliikumised võimaldavad pesta ja kuivatada villa ja õuerõivaid ja isegi aitavad õrnadel siidkangastel säilitada oma kuju.**
* Tuginedes ettevõttesisestele katsetele, võrreldes soojuspumba ja traditsioonilise kondensatsiooniga pesumasin-kuivati ​​maksimaalset õhutrumli sisselasketemperatuuri ** Võrreldes õhkkuivatusega

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Pesumasin-kuivati - LWR96944B

SENSIDRY®. MADALAL TEMPERATUURIL KUIVATUS. ENERGIAKULU VÄHENEMINE KUNI 55%***

SensiDry® kasutab soojuspumba tehnoloogiat riiete kuivatamiseks poole madalamal temperatuuril.* See tehnoloogia vähendab energiakulu kuni 55%***, kaitstes samal ajal esemeid tarbetu kuumuse eest, aidates kangastel kauem vastu pidada.

*Ettevõtesiseste katsete põhjal võrreldakse soojuspumbaga ja traditsioonilise kondensatsioonkuivatiga maksimaalselt õhu sisenemistemperatuuri pesumasina trumlisse *** Ettevõtesiseste katsete põhjal võrreldakse soojuspumbaga ja traditsioonilise kondensatsioonkuivatiga pesumasina energiatarbimist kuivatusfaasis, kasutades täielikku Eco 40-60 tsüklit maksimaalse pesukogusega (6 kg IEC puuvilla).

VÄRSKENDATUD RÕIVAD,* AURUVÄRSKENDAMISEGA VÄHENDATUD KORTSUD

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade esemetee kortse vaid 25 minutiga, kõike seda ilma pesemata. Ja kui teile meeldib täiendav värskus, lisage lihtsalt meie aromaatne aurulõhn, et anda riideesemetele äsja pestud pesu värskus.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

AEG - Pesumasin-kuivati - LWR96944B

PRECISELOAD – KOHANDAB ENERGIA- JA VEEKASUTUST VASTAVALT PESUKOGUSELE

PreciseLoad kohandab automaatselt tsükli aega koos energia- ja veekasutusega, proportsionaalselt pesukogusega. Nii saate kohandatud pesutsüklid, mis säästavad energiat ja vett väiksemate pesukoguste pesemisel ja kuivatamisel.

AEG - Pesumasin-kuivati - LWR96944B

KUIV JA PUHAS PESU VAID KOLME TUNNIGA

NonStop 3 h/3 kg programm peseb ja kuivatab kolme tunniga kuni 3 kg pesu. See tähendab puhtaid ja kandmiseks valmis riideid vaid ühe katkematu programmi abil. Mugavaim viis riiete hoolduseks – kompromisse tegemata.

AEG - Pesumasin-kuivati - LWR96944B

SILEDA CARE-TRUMLI MUSTER ON TEIE RIIETUSESEMETELE VEELGI ÕRNEM*

Care-trummel laseb rõivastel sujuvalt libiseda tänu trumli kõrgendatud padjakujulisele mustrile ja optimeeritud tõstelabale. Õhuke veekiht katab pesemise ajal avad. Tagab teie kangastele veelgi õrnema pesu.

*Ettevõttesisesed katsed, millega võrreldi Care-trumlit AEG ProTex-trumliga.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels