Toote andmed

See energiasäästlik seade on optimeeritud vähem energiat tarbima. Aitab teil oma süsinikujalajälge vähendada ja olla keskkonnasõbralik.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Külg-küljel külmik - RMB76121NX

Reguleerige seadeid, kuni need vastavad täpselt vajadustele

See eraldi reguleeritavate külmiku ja sügavkülmiku osadega seade pakub reguleerimiseks rohkem võimalusi. Võite valida temperatuuri vastavalt oma eelistustele ja muuta seadeid, kui vajadused muutuvad.

AEG - Külg-küljel külmik - RMB76121NX

Ere ja ühtlane valgus, mis paistab igasse külmiku nurka

LED-valgustid esindavad valgustite tehnoloogia viimast sõna, mistõttu on AEG-Electrolux need sellesse külmik-sügavkülmikusse paigaldanud. Sisemine LED-valgustus loob eredama valguse, mis valgustab kogu siseruumi. Lisaks on LED-tehnoloogia väiksem ja energiasäästlikum, mis tähendab rohkem siseruumi ja madalamaid elektriarveid.

AEG - Külg-küljel külmik - RMB76121NX

Raskete esemete turvaline säilitamine külmiku igal tasandil

Selle külmik-sügavkülmiku riiulid on valmistatud vastupidavast turvaklaasist, mis taluvad kindlalt ka kõige raskemaid esemeid.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal