Toote andmed

8000 Cooling 360° külmik-sügavkülmikul on ühtlase jahutuse tagamiseks mitu õhukanalit. Kaitstud toiduained igal riiulil. Roostevaba teras annab teie köögile elegantse ja esmaklassilise väljanägemise

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Iga nurk. Põhjalikult jahutatud. Cooling 360° funktsiooniga

Kaitseb toiduainete kvaliteeti stabiilse temperatuuri ja niiskusega kogu külmikus. Roostevabast terasest sisemus on kauni disainiga. Efektiivsed õhuavad taastavad kiiresti temperatuuri pärast iga ukseavamist, mis võib aidata vähendada toidujäätmete tekkimist.

Igaühele midagi – CustomFlex®

Värske ja maitsva toidu saladus on värsked toiduained, mis külmikus on alati käepärast. CustomFlex®-iga saate oma külmikusisu paigutada täpselt nii, nagu teile sobib. Tõstke karbid kiirelt ringi ja looge vajalikku ruumi juurde. Külmik, mis kohandab end teie soovide järgi.

Extra Chill-sahtel. Värsketele delikatessidele.

Pikendage oma lemmikjuustu säilivusaega säilitades seda Extra Chill-sahtlis. Selles külmiku osas on temperatuur madalam kui mujal.

Meelerahu kümneks aastaks

Kompressori kümne aasta pikkune garantii annab teile maksimaalse meelerahu. Garantii hõlmab tööd, transporti, gaasi eemaldamist ja täitmist, üldhooldust ja teenustasusid.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels