Toote andmed

Tänu ülitäpsetele elektroonilistele anduritele jahutab külmik-sügavkülmuti 5000 ColdSense pärast ukse avamist ja sulgemist kambri kiiresti õigele temperatuurile. See aitab vältida temperatuurišokke ja toidu riknemist ja tagab toiduainete täieliku kaitse.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

ColdSense taastab kiiresti temperatuuri ja kaitseb sellega toiduaineid

ColdSense kasutab täpseid temperatuuriandureid, et külmik-sügavkülmuti pärast ukse avamist ja sulgemist kiiresti õigele temperatuurile jahutada. See aitab vältida temperatuurišokke ja toidu riknemist ja tagab toiduainete täieliku kaitse.

Külmiku mahutavuse uus tase – MultiSpace

AEG MultiSpace tavapärasest suurema ülaosaga külmikus on võrreldes teiste standardsuuruses seadmetega rohkem ruumi. Tänu kohandatavale sisemusele pakub see külmik ka väga paindlikke säilitusvõimalusi.

Ühtlane jahutus kõigil riiulitel. DynamicAir'iga

DynamicAir tagab pideva õhuringlus ning stabiilse temperatuuri kogu külmiku ulatuses. Kõik riiulid on ühtlaselt jahutatud – ei mingeid sooje alasid. Ei mingit bakterite vohamist. Lihtsalt värsked toiduained.

LowFrost teeb sulatamise lihtsamaks ja seda ei pea nii tihti tegema

Tõhus Low Frost tehnoloogiaga külmik-sügavkülmik teeb tüütu sulatamistöö lihtsamaks ja vähendab selle vajalikkust peidetud jahutusringluse abil, minimeerides härmatise moodustumist.

Peal olev elektrooniline puutejuhtimine pakub täpset funktsioonide juhtimist

Tundliku ja selge ekraaniga saate täpselt seadistada temperatuuri ja hõlpsasti kasutada külmiku sügavkülmiku funktsioone, mille peal on puutetundlik elektrooniline juhtseade.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels