Toote andmed

Tänu ülitäpsetele elektroonilistele anduritele jahutab külmik-sügavkülmuti 5000 ColdSense pärast ukse avamist ja sulgemist kambri kiiresti õigele temperatuurile. See aitab vältida temperatuurišokke ja toidu riknemist ja tagab toiduainete täieliku kaitse.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

ColdSense taastab kiiresti temperatuuri ja kaitseb niimoodi toiduaineid

ColdSense kasutab täpseid temperatuuriandureid, et külmik-sügavkülmuti pärast ukse avamist ja sulgemist kiiresti õigele temperatuurile jahutada. See aitab vältida temperatuurišokke ja toidu riknemist ja tagab toiduainete täieliku kaitse.

LowFrost teeb sulatamise lihtsamaks ja seda ei pea nii tihti tegema

Tõhus Low Frost tehnoloogiaga külmik-sügavkülmik teeb tüütu sulatamistöö lihtsamaks ja vähendab selle vajalikkust peidetud jahutusringluse abil, minimeerides härmatise moodustumist.

Sisemine elektrooniline juhtimine. Täpseks jahutamiseks

Sisemine elektrooniline juhtimine annab teile täieliku juhtimise teie toidu säilitamistingimuste üle. LED-indikaatorid näitavad teile selgelt temperatuuri seadistust mugavaks reguleerimiseks ja juhtimiseks.

Täiuslikult värske toit Frostmatic'uga

Frostmatic-funktsioon käivitab maksimaalse külmutusjõu, mis külmutab värsked toiduained nii kiiresti kui võimalik. Seejärel naaseb sügavkülmik automaatselt oma normaalseadele.

LED-lambid valgustavad iga nurka

Sisemine LED-valgustus loob diskreetse, pehme valguse, valgustades ühtlaselt kogu siseruumi. Peale selle on LED-pirnid väiksemad ja energiasäästlikumad kui tavalised pirnid – valige jätkusuutlikum lahendus.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels