Toote andmed

No Frost hoiab ära jää moodustumise teie sügavkülmikus. Külmik toimib alati tipptasemel ja toiduained säilivad paremini kui ei iial varem.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Hoidke oma sügavkülmik jäävaba – valige No Frost

No Frost tähendab, et sulatada polegi midagi. See hoiab teie sügavkülmiku jäävabana, tagades alati parima võimaliku jõudluse.

Meelerahu kümneks aastaks

Inverterkompressori kümneaastane garantii annab teile maksimaalse meelerahu. Garantii hõlmab tööd, transporti, gaasist tühjendamist ja uuesti täitmist, üldhooldust ja teenustasusid.

Peal olev elektrooniline puutejuhtimine pakub täpset funktsioonide juhtimist

Tundliku ja selge ekraaniga saate täpselt seadistada temperatuuri ja hõlpsasti juurde pääseda sügavkülmiku funktsioonidele, mille peal on puutetundlik elektrooniline juhtimine.

Pehme sulgumine tagab ukse õige ja vaikse kinnipaneku

Turvalist, kindlat ja vaikset sulgumist tagavad kvaliteetsed uksehinged aitavad ära hoida sügavkülmiku uste juhuslikku avanemist, mille tagajärjeks võib olla raisatud energia ja riknenud toit.

Täiuslikult värske toit Frostmatic'uga

Frostmatic-funktsioon käivitab maksimaalse külmutusjõu, mis külmutab värsked toiduained nii kiiresti kui võimalik. Seejärel lülitub sügavkülmik automaatselt tagasi normaalseadele.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels