Toote andmed

Induktsioontehnoloogia aitab teil kiiremini omandada mistahes toiduvalmistamisviisid ning see suudab vee keema ajada isegi kuni 90 sekundiga. Kuumuse reguleerimine on nii tundlik, et aitab igal toiduvalmistamisel saavutada kõige peenemaid maitsenüansse ja tekstuure.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Teie eelistatud toiduvalmistamiskaaslane

Induktsioon võimaldab kiiremini omandada mistahes toiduvalmistamisviise. See kuumeneb rutem kui teist tüüpi pliidid ning te saate toiduvalmistamisega kohe alustada. Kuumuse kiire reguleerimine tähendab seda, et saate toiduvalmistamisel tekitada parimaid maitseid ja tekstuure.

Puhas disain: Teie puudutus annab sellele võimaluse

Puhas disain sulandub sujuvalt teie köögi töötasapinnaga. Kui pliit on välja lülitatud, siis on see täiesti must - alad, jooned ega pealetrükid ei ole nähtavad. Sisselülitamisel muutuvad keedualad ja puutetundlikud juhtnupud nähtavaks. Köögi parendatud disaini jaoks.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

LED Slider Controls-liugurnupud: sujuva köögidisaini saavutamiseks

Kui pliidiplaat on välja lülitatud, ei näe te muud, kui ilusat musta klaasi. Puudutage LED Slider Controls-kasutajaliidest ja pliidiplaat ärkab ellu. Intuitiivseks ja täpseks juhtimiseks ilma köögikujunduses järeleandmisi tegemata.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega

Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels