Toote andmed

Lisaks kõigile tavalistele ahjufunktsioonidele saab selle SteamBake-ahju PlusSteam-funktsiooniga küpsetusprotsessi alguses auru lisada. Auruküpsetus hoiab taigna pinna niiskena ja aitab moodustada kuldset ja krõbedat koorikut, kuid samas jäävad küpsetised seest pehmed ja õrnad. Keegi ei suuda ära öelda maitsvatest saiakestest, muffinitest või pirukatest.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Krõbe tulemus ja ei mingit õli. AirFryga

Kui kombineerida AirFry-ahi ja selle perforeeritud traadist pann, saate frititud toidu maitse ja tekstuuri ilma õlita. Kuum õhk läbib panni, kuumutades toiduaineid igast küljest. Tervislikuks ja krõbedaks tulemuseks.

Induktsioonpliidiplaat. Jahedam pind ohutumaks köögiks

Meie intelligentne induktsioontehnoloogia soojendab anumad ja nendes sisalduva toidu, kuid ei midagi muud. Panni ümbritsev pliidiplaadi pind jääb jahedaks. Nii et kui te kogemata puudutate küpsetamise ajal pliiti panni lähedal, on teie sõrmed kaitstud.

Must email. Ideaalne pind

Must email on optimaalne materjal, mida kasutatakse ahju õõnsuses. Tugev, vastupidav ja kergesti puhastatav ning lihtsustab küpsemisprotsessi.

Kiire ülevaade roa olekust

Taimeri ekraan annab ühe pilguga ülevaate roa olekust. Selle selge ekraan võimaldab teil seadistada helialarmi, kontrollida aega roa valmimiseni, ning taimerit täpselt reguleerida.

Libistage panni kukkumisohuta. Teleskoopsiinidega

Täielikult väljatõmmatavad teleskoopsiinid tagavad parema ligipääsu ahjus olevatele toitudele. Siinid lasevad pannidel täielikult välja libiseda ja paigale jääda, nii et käed jäävad vabaks segamise või maitsestamise tarbeks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal