Toote andmed

Grillige ja saavutage täiuslikud tulemused. Alati. BBQ-restiga saavutate grillimisel alati kuni 93% ühtlasema värvi ja konsistentsi.*
* Vastavalt meie ettevõttesisestele katsetele, kus hinnati toidu küpsemisühtlust koos ja ilma grillvarrasteta.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

BBQ rest. Mahlased ja krõbedad vardas küpsetatud road. Ühtlaselt küpsetatud.

Grillige BBQ restiga täiuslikke vardas küpsetatavaid roogasid. Lihtsalt paigutage viis varrast ahju, valige vastav funktsioon ja mootor pöörab automaatselt liha ja köögivilju. Tulemuseks on krõbedad ja ühtlaselt küpsenud hõrgutised.

Toiduvalmistamine mitmel tasandil. Valmistage korraga rohkem

Mitmetasandilisel toiduvalmistamisel tagab täiendav ringküttekeha nii, et teie toidud on täiuslikult küpsed isegi siis, kui need paigutatakse samaaegselt kahele küpsetusplaadile.

LED-taimer tagab täpse kontrolli toiduvalmistamise üle

Sel pliidil on LED-taimer, mis aitab teil omada kindlat kontrolli toiduvalmistamise üle. Taimer teavitab kui toiduvalmistusaeg hakkab läbi saama ja on vaja otsustada kas jätkata või reguleerida kuumust või lõpetada küpsetamine, sest toit on valmis serveerimiseks.

Libistage ja kinnitage. Teleskoopsiinidega

Pikendatavad teleskoopsiinid tagavad parema ligipääsu ahjus olevatele roogadele. Siinid lasevad riiulitel täielikult välja libiseda ja paigale jääda, nii et käed jäävad vabaks praadimise, maitsestamise või vürtsitamise tarbeks.

Klaaskeraamiline pliidiplaat. Kiire ja tõhus

Soojustkiirgava pliidi hõlpsalt puhastatavad keraamilised keeduväljad kuumenevad kiiresti ja täpselt ning teevad toiduvalmistamise muretuks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels