Toote andmed

ComboHob MultiBridge koondab induktsioonpliidi ja õhupuhasti kokku ühte suurepärasesse seadmesse. Köögidisain pole enam piiratud valikuga, kuhu pliidi kohale paigutatav õhupuhasti panna. Nautige disainivabadust, kasutades mugavat hübriidpliiti.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Toiduvalmistamine ja õhupuhastus koos. ComboHob'i abil

ComboHob on seade, mis ühendab õhupuhasti ja võimsa induktsioonpliidi, pakkudes uue köögidisaini jaoks piiramatuid võimalusi. Tõeline mugavus ja moodne, minimalistlik ilme.

Automaatne õhutõmme. Hob2Hood'iga

Hob2Hood tehnoloogia tagab toiduvalmistamisel automaatse tõmbevõimsuse. Lülitudes pliidiplaadil kõrgemalt temperatuurilt madalamale, kohanduvad õhupuhasti ventilaatorid vastavalt. Võimaldades teil täielikult toidule pühenduda.

Suured lõunasöögid valmivad korraga. MultiBridge'i abil

MultiBridge-funktsioon võimaldab teil maitsed esikohale seada. Nautige kuumuse ühtlast jaotumist, automaatset võimsushaldust ja võtke kasutusele suured nõud või isegi planchad. Pühenduge roogadele ja sõpradele!

Puhastuslihtsus. Lihtsaks hoolduseks

ComboHob'i keskosas asuv tõmberest on täielikult eemaldatav. See tagab juurdepääsu sisemisele alumiinium-rasvafiltrile ja ülitõhusale lõhnafiltrile. Lihtne hooldus ja püsiv jõudlus.

Temperatuur ja tõmbevõimsus. Hallatud vaid puudutusega

Induction Direct puutenuppudega haldate temperatuuri- ja tõmbeseadeid eriti täpselt. ComboHob iga keeduala juurde kuulub eraldi võimsusnupp. Selge ülevaade ning kuumuse ja tõmbeseadete lihtne muutmine.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal