Toote andmed

Infinite Chef Collectioni praepann on tõeliselt mitmekülgne vahend liha, kala ja muude toitude valmistamiseks. Meie praepannid eraldavad ühtlast kuumust ja aitavad vähendada toidus sisalduvat niiskust, tagades nii parima maitse ja tekstuuri. Pannid on mõeldud induktsioonpliitidele, kuid sobivad ka muude pliidiplaatidega.  Võib pesta pesumasinas; taluvad kuni 250ºC ahjukuumust.  Mõõtmed:  Ø 28

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Frying pan 28 Ø - E9KLFP01

Mitmekihilised materjalid

Magnetiline teraspind tagab tõhusa induktsiooni ja seda on lihtne puhastada. Kolm kihti alumiiniumi toimivad suurepärase soojusjuhina. Sisepind on aga hügieeniline, hõlpsasti puhastatav ja roostele vastupidav 18/10 roostevaba teras.

Usaldusväärne tehnoloogia

Õnnestunud tulemuse saavutamiseks on kasutatud sellist materjalide kombinatsiooni, mis tagab kuumuse ühtlase jaotumise kogu keedunõu pinnal, sealhulgas ka külgedel. Ka kiirel kuumutamisel ei teki nõudel muutusi ega deformeerumist (pika elueaga kvaliteet).

Mõeldud kasutamiseks eeskätt Electroluxi induktsioonpliitidel

Infinite Chef Collectioni mitmekihilised nõud on mõeldud küll Electroluxi induktsioonpliitidele, kuid neid võib kasutada ka muud tüüpi pliitidel. Nõude sile põhi tagab parima kokkupuute pliidipinnaga ja maksimeerib kuumuse tõhusat kasutamist.

Nõudepesumasina- ja ahjukindel

Kogu Infinite Chef Collection on nõudepesumasina- ja ahjukindel.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
punane kangas õhus tumedal taustal