Toote andmed

Induktsioonpliidiplaat 6000 Bridge saab hõlpsasti hakkama, kui valmistate toitu suuremate pannidega. Bridge-nupp ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib igale suurele või pikale pannile. Ühendatud alal on samad temperatuuri- ja ajaseaded.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Accessory - IPE74541FB

Ühendage Bridge-funktsiooniga 2 keeduala

Bridge-nupp ühendab kaks toiduvalmistusala, mis sobib mistahes suurele või pikale pannile. Ühendatud alad on samade temperatuuri- ja ajaseadetega, mis sobib ideaalselt toiduvalmistamiseks õhtusöökide või suuremate pidustuste tarbeks.

Puhas disain: Teie puudutus annab sellele võimaluse

Puhas disain sulandub sujuvalt teie köögi töötasapinnaga. Kui pliit on välja lülitatud, siis on see täiesti must - alad, jooned ega pealetrükid ei ole nähtavad. Sisselülitamisel muutuvad keedualad ja puutetundlikud juhtnupud nähtavaks. Köögi parendatud disaini jaoks.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

LED Slider Controls-liugurnupud: sujuva köögidisaini saavutamiseks

Kui pliidiplaat on välja lülitatud, ei näe te muud, kui ilusat musta klaasi. Puudutage LED Slider Controls-kasutajaliidest ja pliidiplaat ärkab ellu. Intuitiivseks ja täpseks juhtimiseks ilma köögikujunduses järeleandmisi tegemata.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega

Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels