Toote andmed

7000-sarja SenseFry induktsioonpliidiplaadi nutikas Fry Sensor-andur muudab praadimise lihtsamaks. Valige vaid sobiv võimsustase ja pliit hoiab automaatselt õiget temperatuuri.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Ühtlased praadimistulemused Fry Sensor-anduriga

Induktsioonpliidiplaadi täiustatud Fry Sensor-anduriga saavutate praadimisel ühtlased tulemused kõikide roogadega. Andur tajub, kontrollib ja reguleerib ühtlast temperatuuri pliidiplaadi ja panni pinnal. Nii et kõik praetakse täiuslikuks.

Vähem toiminguid ja rohkem reguleerimisvõimalusi eraldi liugurite abil

Eraldi liugurite kasutajaliides kasutab intuitiivseid numbreid 1-9, et saaksite õige temperatuuri kohe seadistada, ilma et peaksite lülitama pluss- ja miinusnuppe.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega

Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

AEG - Accessory - IAE84431FB

Pliidiplaadi taimer. Täpsuse saavutamiseks

Pliidiplaadi integreeritud taimerit saab seadistada kuni üheks tunniks ning kui aeg saab täis, lülitab taimer pliidiplaadi välja. Täpsed tulemused kerge vaevaga.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels