Toote andmed

Alati on olemas põnevamaid asju, kui vaadata vee keemist. 7000-sarja SenseBoil®-induktsioonpliidiplaat tuvastab tõusvad mullid ja vähendab keemise automaatselt rahuliku keemiseni. Seega saate keskenduda maitsete timmimisele ja menüü valmistamisele.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Keev vesi hoitakse kontrolli all Boil Sensor-anduriga

Boil Sensor-andur tuvastab tõusvad mullid ja reguleerib automaatselt temperatuuriseadeid, vähendades seda rahuliku keemiseni. Puudub pideva jälgimise vajadus. Aja ja energia kokkuhoid.

Hob2Hood®: käed-vabad õhupuhasti

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidi õhupuhastiga. Õhupuhasti reguleerib kuumuse alusel automaatselt ventilaatori kiirust, nii et teie ei pea sõrmegi liigutama. Tugev õhu väljatõmme praadimise ajal. Väiksem õhu väljatõmme väikesel tulel kuumutamise ajal.

Kiirem kuumenemine PowerBoosti lisavõimsusega

Väga kiire kuumutus Enam pole vaja oodata, kuni potis vesi keema hakkab. Funktsioon PowerBoost annab teile kohe kuumusepuhangu. PowerBoost on ideaalne, kui peate suure veepoti kiiresti keema ajama.

AEG - Accessory - IAE84411XB

Pliidiplaadi taimer. Täpsuse saavutamiseks

Pliidiplaadi integreeritud taimerit saab seadistada kuni üheks tunniks ning kui aeg saab täis, lülitab taimer pliidiplaadi välja. Täpsed tulemused kerge vaevaga.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels