Toote andmed

Induktsioonpliit kuumutab kiiremini, kui teised pliidid. See keedab vett kiiremini ja kuumuse reguleerimine on nii täpne, et see aitab teil hõlpsalt valmistada isegi kõige rafineeritumaid ja täpselt valmistatud roogasid.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Induktsioonipliit. Jahedam pind ohutumaks köögiks

Meie intelligentne induktsioonpliiditehnoloogia soojendab pannid ja nendes sisalduva toidu, kuid ei midagi muud. Panni ümbritsev pind jääb jahedaks. Nii et kui te kogemata puudutate pliiti pannide lähedal, kui küpsetate, on teie sõrmed kaitstud.

Toiduvalmistamine mitmel tasandil. Valmistage korraga rohkem

Mitmetasandilisel toiduvalmistamisel tagab täiendav ringküttekeha nii, et teie toidud on täiuslikult küpsed isegi siis, kui need paigutatakse samaaegselt kahele küpsetusplaadile.

LED-taimer tagab täpse kontrolli toiduvalmistamise üle

Sel pliidil on LED-taimer, mis aitab teil omada kindlat kontrolli toiduvalmistamise üle. Taimer teavitab kui toiduvalmistusaeg hakkab läbi saama ja on vaja otsustada kas jätkata või reguleerida kuumust või lõpetada küpsetamine, sest toit on valmis serveerimiseks.

Hob2Hood. Sinu köögikaaslane

Hob2Hood on juhtmevaba ühendus pliidi ja õhupuhastaja vahel, reguleerides õhupuhastaja ventilaatori kiirust vastavalt teie toiduvalmistamistemperatuurile. See funktsioon reageerib koheselt ja tagab, et köögis on alati lisaabi.

Libistage ja kinnitage. Teleskoopsiinidega

Pikendatavad teleskoopsiinid tagavad parema ligipääsu ahjus olevatele roogadele. Siinid lasevad riiulitel täielikult välja libiseda ja paigale jääda, nii et käed jäävad vabaks praadimise, maitsestamise või vürtsitamise tarbeks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels