Toote andmed

Induktsioonpliit kuumutab kiiremini, kui teised pliidid. See keedab vett kiiremini ja kuumuse reguleerimine on nii täpne, et see aitab teil hõlpsalt valmistada isegi kõige rafineeritumaid ja täpselt valmistatud roogasid.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Induktsioonipliit. Jahedam pind ohutumaks köögiks

Meie intelligentne induktsioonpliiditehnoloogia soojendab pannid ja nendes sisalduva toidu, kuid ei midagi muud. Panni ümbritsev pind jääb jahedaks. Nii et kui te kogemata puudutate pliiti pannide lähedal, kui küpsetate, on teie sõrmed kaitstud.

SteamBake. Parema küpsetamise saladus

SteamBake võimaldab teil oma kodus saavutada pagariäri stiilis tulemusi. Niiskus laseb taignal täielikult kerkida, luues rikkalike krõbedate koorikutega pehmed sisemused. Ja proovige seda muinasjutulise röstitud kana või helbekala valmistamisel.

Krõbedam ja tervislikum toit AirFryga

Nautige krõbedaid friikartuleid või maitsvaid köögivilju väiksema õlikogusega, kasutades pliidil spetsiaalset AirFry seadistust ja küpsetusplaati. Traatrest võimaldab kuumal õhul ahjus pidevalt ringi liikuda, et küpsetada teie toit krõbedaks ja maitsvaks. Krõbe täiuslikkus, iga kord.

Toiduvalmistamine mitmel tasandil. Valmistage korraga rohkem

Mitmetasandilisel toiduvalmistamisel tagab täiendav ringküttekeha nii, et teie toidud on täiuslikult küpsed isegi siis, kui need paigutatakse samaaegselt kahele küpsetusplaadile.

Taimeri kasutamine ennetab üleküpsemist

Tagamaks, et teie road ei ole kunagi üleküpsenud, on sellel ahjul elektrooniline taimer, mis lülitab kuumuse välja, kui määratud aeg on täis.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels