Toote andmed

8000-seeria SteamBoost-ahju abil saate oma toidule alati hõrgu maitse. Lihtsalt kasutage funktsiooni Steamify® ning ahi valib teie roale õige aurutaseme. Täiustage hõlpsalt oma igapäevast toiduvalmistamist auru lisamisega.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Automaatne auru reguleerimine Steamify® abil

Steamify® funktsiooni abil võite valida sobiva temperatuuri ja ahi reguleerib aurutaset automaatselt ise. Tervislikuma ja maitsvama toidu jaoks. Auruküpsetus toob esile rikkalikumad maitsed ja säilitab väärtuslikud toitained. Steamify® funktsiooniga on see tõesti lihtne.

AEG - Accessory - BSE782380M

Maitsev toit, iga kord

Mõõtes täpselt toidu sisetemperatuuri, annab toidutermomeeter teile teada, millal väheküps, poolküps või täisküps liha valmis saab. Rääkimata kalast või juurviljadest, mis küpsevad just nii, nagu teie soovite.

Toiduvalmistamine ahjus on tõeliselt lihtne. Puuteekraaniga EXCite

Puuteekraan EXCite pakub juurdepääsu kõikidele ahju funktsioonidele, mille seast leiate sobiva iga roa valmistamiseks. See hõlbustab ka ahju temperatuuri ja valmistusaegade reguleerimist. Lisaks annab see otsest tagasisidet ning toob esile kõige olulisema teabe.

AEG - Accessory - BSE782380M

Ühtlane küpsemine kogu ulatuses

Selle ahju puhul tähendab energiatõhusus ja söögitegemise tõhusust. Ahju juurde kuulub uudne konvektsioonisüsteem Hot Air, mis tagab kuuma õhu ühtlase ringlemise kogu ahjuõõnsuses. Nii kuumeneb ahi kiiremini ja toiduvalmistamise temperatuure võib alandada kuni 20%, mis omakorda säästab nii aega kui ka energiat.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels