Toote andmed

AEG soolaplaat kujutab endast platvormi nii maitsestamiseks kui ka toitude naturaalseks ja tervislikuks serveerimiseks. Himaalaja roosast soolast valmistatud plaati võib kuumutada ahjus ja pliidil või jahutada külmikus või sügavkülmikus.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Puhas maitse. Pärit loodusest

AEG soolaplaat on valmistatud roosast soolast, mida saadakse Himaalaja mägedest. Sooja toitu võib rikastada ja maitsestada tervislike mineraalidega, seega saavutate naturaalselt täiuslikud maitsed ilma liigse või või õlita.

Üksainus platvorm. Palju võimalusi

AEG soolaplaadi juurde kuuluv mitmekihiline terasraam tagab suurepärase ja ühtlase kuumuse leviku. See võimaldab küpsetada igal pliidiplaadil või ahjus. Raami kasutamata saate toidud asetada ka grillile.

Sotsiaalne toiduvalmistamine

Soolaplaati kasutades võite toiduvalmistamisest teha põneva sündmuse, valmistades seda otse laual. Tänu looduslikule materjalile püsib toit kuum tükk aega pärast ahjust väljavõtmist.

Hoiab kuumust. Säilitab jahedust

Serveerige soolaplaadil toitu kohe pärast kuumutamist või jahutamist. Plaadipinna temperatuur ei muutu, tagades sel moel kõigi toitude parimad maitseomadused.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga Tugi
man folding towels