Toote andmed

AEG soolaplaat kujutab endast platvormi nii maitsestamiseks kui ka toitude naturaalseks ja tervislikuks serveerimiseks. Himaalaja roosast soolast valmistatud plaati võib kuumutada ahjus ja pliidil või jahutada külmikus või sügavkülmikus.

Eelised

Puhas maitse. Pärit loodusest

AEG soolaplaat on valmistatud roosast soolast, mida saadakse Himaalaja mägedest. Sooja toitu võib rikastada ja maitsestada tervislike mineraalidega, seega saavutate naturaalselt täiuslikud maitsed ilma liigse või või õlita.

Üksainus platvorm. Palju võimalusi

AEG soolaplaadi juurde kuuluv mitmekihiline terasraam tagab suurepärase ja ühtlase kuumuse leviku. See võimaldab küpsetada igal pliidiplaadil või ahjus. Raami kasutamata saate toidud asetada ka grillile.

Sotsiaalne toiduvalmistamine

Soolaplaati kasutades võite toiduvalmistamisest teha põneva sündmuse, valmistades seda otse laual. Tänu looduslikule materjalile püsib toit kuum tükk aega pärast ahjust väljavõtmist.

Hoiab kuumust. Säilitab jahedust

Serveerige soolaplaadil toitu kohe pärast kuumutamist või jahutamist. Plaadipinna temperatuur ei muutu, tagades sel moel kõigi toitude parimad maitseomadused.

Tarvikud

Tugi

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyAEGi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyAEGiga
man folding towels